مصاحبه رتبه ۶ کنکور ۹۸ ریاضی _ سیدارشان دلیلی از ساری

مصاحبه رتبه ۶ کنکور ۹۸ ریاضی با خبرگزاری ایسنا و اینکه میخوایم رتبه ۶ کنکور سراسری ریاضی را بهتر بشناسیم! همراه مسیربرتر تا اخر این مقاله باشید ببینیم این رتبه ی برتر کنکور چگونه در دوران کنکور خود درس میخونده و همراه ما باشید با مصاحبه رتبه های برتر.

رتبه 6 کنکور ریاضی 98
مصاحبه رتبه ۶ کنکور ریاضی ۹۸

تلفن همراه مادر چندین بار زنگ خورده و سرانجام پاسخ داده میشود: بله؟

پدر ارشان با خوشحالی خیلی فراوان به مادر رتبه ۶ کشوری کنکور ۹۸ میگوید: “مهناز مژده بده ، ارشان رتبه ۴ منطقه‌ای رو آورده “

این جمله پدری است که از شادی در پوست خود نمی‌گنجد. پسرش کنکور را با رتبه ممتاز پشت سر گذاشته و زحمات والدین اکنون به بار نشسته‌ است که همچنان تلاش ها به نتیجه رسید.

مشخصات فردی در مصاحبه رتبه ۶ کنکور ۹۸ ریاضی

ارشان دلیلی متولد ۱۳ خرداد ۱۳۸۰ اهل ساری است که توانسته در کنکور سراسری ۹۸ موفق به کسب رتبه ۶ کشوری و ۴ منطقه ای رشته ریاضی فیزیک شود. او در خانواده‌ای ۴ نفره و اهل علم زندگی می‌کند، خواهرش دانشجوی رشته شیمی در مقطع کارشناسی ارشد بوده و پدر او نیز عضو هیئت علمی دانشگاه است.

مادر رتبه 6 کنکور ریاضی 98

مادر ارشان که بازنشسته پرستاری است درباره پسرش میگوید:

به درخواست پسرم و در مدت یک سال اخیر کلیه میهمانی ها و تفریحات خانواده به حداقل رسیده بود حتی یکبار و تنها یک روزی که برای هوا خوری به بیرون رفتیم پسرم به شدت ناراحت بود و از اینکه یک روزش را از دست داده احساس پشیمانی می کرد.

مهناز رضوانی درباره فرزندش گفت: ( مادر رتبه ۶ کنکور ۹۸ ریاضی)

آرشان صبح‌ ها از تمامی اهل خانه زودتر بیدار می‌شد و شب ها نیز تا دیروقت مشغول درس خواندن بود، وی بدون هیچ سفارش و توصیه‌ ای از جانب من و پدرش در رابطه با میزان و چگونگی مطالعه مشغول فراگیری دروس بود.

دیگه وقشته فضای مجازی رو تعطیل کنیم ؟!!

مسیربرتر های عزیز این قول ارشان به خودش در سرآغاز راه یک ساله پشت کنکوری به خودش بوده. او با ۷ ساعت مطالعه در روز کارش را آغاز میکنه و در روزهای منتهی به کنکور تا ۱۲ ساعت مطالعه را نیز ادامه میداده ، وقتی قولی میدید تا اخرش بهش پایبند باشید.

قول های رتبه 6 کنکور ریاضی 98

هدف گذاری ارشان از کی و کجا بوده؟

ارشان دلیلی هدف گذاری خود برای قبولی در کنکور را از پایه دهم شروع میکنه. وی تنها با ۲ زنگ کلاس کنکور متفاوت و موثر در دبیرستان تیز هوشان شهید بهشتی ناحیه یک ساری توانست موفقیت خود را کسب کند.

معلمان خوب و خانواده همراه و همدل از دیگر دلیل موفقیت‌های این جوان نخبه مازندرانی است.

از کلاس کنکور یا DVD کنکوری خبری بوده؟

سیدعلیرضا دلیلی درباره حضور فرزندش در کلاس‌های کنکور با تبلیغات بسیار و نقش آن ها می گوید: آرشان فقط برای دو درس به کلاس می‌رفت که حتی در درس زبان انگلیسی از هیچ کلاس کمک آموزشی استفاده نکرد.

هیچ گونه استفاده از پکیج یا دی وی دی کنکوری و منابع خیلی خاصی از این رتبه برتر شنیده نشده ، و تنها راز موفقیت ارشان در مصاحبه رتبه ۶ کنکور ۹۸ ریاضی یک برنامه ریزی دقیق و یک راه طولانی همراه با پشتکار و تلاش بوده.

مسیربرتری های عزیز موفقیت در کنکور سراسری فقط و فقط یک منبع یک مسیر و یک برنامه ریزی دقیق همراه با تلاش فراوان تا اخرین روز مونده به کنکور نیاز داره ، همین و بس !!

رتبه برتر کنکور98 ارشان دلیلی ساری

” تمام آرزویم مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف “

این هدفی است که ارشان برای خود ترسیم کرده بوده، و با برنامه ریزی وتلاش انگیزه ی زیاد تونست به اهداف خودش برسه.

درصد های کسب کرده در کنکور سراسری ۹۸ ریاضی سید ارشان دلیلی از ساری

۷۵ درصد ادبیات فارسی، ۱۰۰ درصد برای دروس تخصصی ریاضی و بالای ۹۰ درصد در سایر دروس آماری است که وی برای رشته دلخواه خود بدست آورده است و اعلام کرده .

بین منبع انگیزه ارشان در مصاحبه رتبه ۶ کنکورسراسری ریاضی

وقتی علاقه و شتاب بیش از حد پدرم برای تهیه کتب درسی را میبینم بیشتر عزمم جزم می‌شود، خانواده ام مرا به شدت حمایت می کنند و من باید پاسخ این همه زحمت را با رتبه تک رقمی بدهم.

پدر این نخبه مازندرانی کسب رتبه ۴ در بین ۱۶۰ هزار شرکت کننده را مطلوب توصیف گروه و معتقد است: درس خواندن باید علاقه جوان باشد که در مورد ارشان اینگونه بود و او از کودکی مشتاق فراگیری و مطالعه بود.

سخن پایانی سیدارشان دلیلی از ساری و توصیه به کنکوری های عزیز:

ارشان دلیلی در پایان خطاب به تمامی همسالان و کنکوری های عزیز گفت: با تلاش و پشتکار مضاعف و قطعا کمک خداوند همه ما به اهدافمان خواهیم رسید.

مسیربرتری های عزیز مطمئن باشید هر چقدر که تلاش کنید البته با یک برنامه ریزی دقیق و درست میتونید به موفقیت برسید و تمام حاشیه ها رو کنار بگذارید فقط تلاش کنید تا به خواسته های خودتون برسید.

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی کلمه ی “مشاوره” رو به  ۰۹۱۹۸۲۸۷۲۰۸ اس ام اس کنید تا وقت مشاوره برای شما رزرو شود تشکر که مارو تا اخر این مصاحبه با رتبه ی برتر همراهی کردید♥ 

آکادمی آموزشی مسیر برتر
دیدگاه کاربران
  • علی 31 دسامبر 2019

    از کی شروع به درس خواندن کردین

    • Masir Bartar 15 آگوست 2020

      اطلاعات کامل داخل متن مصاحبه درج گردیده است لطفا با دقت مطالعه کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *